Dieta kopenhaska Bielsko Biała

Zastosowanie diety kopenhaskiej

W internecie jest mnóstwo jadłospisów diety kopenhaskiej, w znaczącej mierze są one nie pozbawione wad, co może udaremnić calutki trud zrzucenia kilogramów. Dieta kopenhaska to rzeczowy jadłospis na trzynaście dni, który musi być bezwzględnie egzekwowany. W diecie kopenhaskiej wykreślone jest całkowicie spożywanie wszelkiego wariantu alkoholu, słodyczy oraz produktów zbożowych. Przy czym obowiązują zasadnicze godziny dań. Dopuszczalne są zaledwie nieduże odchylenia od tych wyznaczeń.
W zależności od zapotrzebowań, możemy zamieniać potrawy z obiadu a także kolacji, lecz tylko i wyłącznie w ramach tej samej doby. Każda inna zamiana, albo co gorsza podjadanie między posiłkami, czy też dodawanie potraw do jadłospisu, jest zasadniczo wzbronione oraz wywołuje potrzebę powtórnego przystąpienia do diety oraz zaczęcia jej od początku. Niemniej jednak istnieje tu solidne ograniczenie nie wolno niemniej jednak zrobić tego wcześniej niż po upływie co najmniej trzech miesięcy.
Przy stosowaniu diety kopenhaskiej musi się pić w ciągu dnia przynajmniej półtora litra niegazowanej wody mineralnej. A po zakończeniu tej diety znakomicie jest zacząć aplikować dietę niskokaloryczną. Przyzwoli to uniknąć przypuszczalnego efektu jojo. W wypadku diety kopenhaskiej szansa jej ponowienia zachodzi dopiero po dwóch latach. Dieta kopenhaska jest dietą dosyć restrykcyjną. Jej walorem jest to, że skutecznie pomaga pozbyć się kilogramów. Skazą – rodzenie skutków ubocznych. Warto mieć na uwadze to, że dieta kopenhaska jest niskokaloryczna, a przy tym skąpa w składniki mineralne a także witaminy.